تبلیغات
همه جوره - فاجعه بزرگ بزرگ بزرگ باز هم در فوتبال ایران باز هم با کفاشیان
همه جوره
بیای تو پشیمون نمیشی
سرمربی تیم فوتبال امید ایران با بیان اینكه اتفاق رخ داده در دیدار رفت با عراق فاجعه است، گفت: این موضوع باید در كتاب گینس ثبت شود.

باز هم فاجعه در این فوتبال پس کی می خواد تموم بشه .


بازیکنان تیم امید از چند ساعت قبل از بازی می دانستند که بازی رفت را برنده نشده اند، بلکه در اتفاقی عجیب نتیجه به سود عراق رقم خورده است.

فوتبال ایران مملو از اتفاقات شگفت انگیز است که نظیرش در هیچ جای دنیا پیدا نمی شود. آخرین پرده از این اتفاقات، امروز رخ داد و ناظر بازی که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به تهران آمده بود، به مسئولان تیم امید ایران اعلام می کند که نتیجه بازی رفت 3-0 به سود عراق رقم خورده است!

علت تغییر نتیجه بازی رفت، استفاده از کمال کامیابی نیا در این بازی بوده که دو اخطاره بوده و مسئولان تیم امید بی توجه به این قضیه، او را نیمه دوم به زمین فرستاده اند. کنفدراسیون فوتبال آسیا هم پیش از بازی رفت کتباً به فدراسیون ایران اعلام کرده بوده که کامیابی نیا محروم است ولی این نامه گویا «گم» شده است ! کامیابی نیا در بازی رفت مقابل قرقیزستان در دقیقه 59 و در بازی برگشت در دقیقه 73 کارت زرد گرفته بود که با یک جستجوی ساده بر روی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا می توان گزارش هر دو بازی رفت و برگشت مقابل قرقیزستان را دید. این اتفاق در حالی افتاده است که برخی از رسانه ها هم قبل از بازی رفت با عراق به این موضوع اشاره کرده بودند و حتی حضور کامیابی نیا در زمین باعث تعجب گزارشگر بازی نیز شد!

این اتفاق تاسف بار، از ظهر امروز جو تیم امید را به هم ریخت و بازیکنان بی روحیه چنین نمایش ناامید کننده ای را رقم زدند.

پس از شکست تیم فوتبال امید کشورمان مقابل عراق، تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی علیه کفاشیان و مسئولان فدراسیون فوتبال شعار دادند و محمد دادکان را تشویق کردند.

بازیکنان تیم فوتبال عراق پس از به ثمر رساندن گل نخست خود در کنار خط عرضی زمین سجده شکر به جا آوردند. آنها پس از گل دوم هم به سمت اندک تماشاگران عراقی رفته و به جشن و پایکوبی پرداختند که داور ژاپنی از آنها خواست بلافاصله به زمین خود بروند.

بازیکنان تیم عراق پس از گل نخست در اکثر صحنه‌ها خودشان را به زمین می زدند که تماشاگران شعار را سر دادند.

در اواسط نیمه دوم یکی از بازیکنان عراق خودش را به زمین انداخت که در این لحظه تیم ایران در حالت حمله بود. بازیکنان عراق بلافاصله از بازیکنان ایران خواستند توپ را به اوت بفرستند اما بازی ادامه پیدا کرد و در نهایت توپ به عراق رسید که آنها در نهایت توپ را به صورت زشت به بیرون زده و نیمکت تیم ایران را نشانه گرفتند که توپ به منصوریان برخورد کرد.

به دنبال این اتفاق احسان حاج صفی و بازیکنان عراقی با هم درگیر شدند.

"صابر العیساوی"، شهردار بغداد هم در ورزشگاه آزادی حضور داشت.

تماشاگران پس از باخت تیم فوتبال امید ایران مقابل عراق با شعار علیه کفاشیان به تشویق محمد دادکان پرداختند و با شعار "فوتبال با سیاست نمی خواهیم" به نتیجه گیری‌های اخیر تیم ملی ایران اعتراض کردند.


علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از بازی با تیم عراق، با تایید شکست سه بر صفر تیم امید در بازی رفت، گفت: متاسفانه امروز ساعت 11:30 در اردوی ما اتفاقی افتاد که همه بازیکنان پس از شنیدن آن تا 4 ساعت فقط گریه می‌کردند.  این اتفاق برای فوتبال ما یک فاجعه است. 4 ماه پیش یعنی در اوایل اسفند به فدراسیون اعلام کردند که کمال کامیابی‌نیا دو اخطاره است و در بازی بعدی ایران نمی‌تواند بازی کند اما امروز در اردوی ما تازه به ما گفته‌اند که در بازی قبل نباید از کامیابی‌نیا استفاده می‌کردیم به همین خاطر بازی رفت سه بر صفر به سود عراق اعلام شده است.

منصوریان ادامه داد: پس از آن همه بازیکنان را قسم دادم که این موضوع را به هیچ کس و حتی به خانواده‌های خود نگویند. تنها راهی که به ذهنم رسید این بود که کاری کنیم که حماسه ملبورن تکرار شود. به همین خاطر به کریم باقری زنگ زدم و گفتم الان به تجربه و روحیه‌ای که به ما می‌دهی نیاز داریم. تا ساعت 3 بعد از ظهر هنوز تردید داشتم این موضوع را به کی‌روش بگویم یا نه اما بالاخره این موضوع را به او گفتم چرا که او سوپروایز تیم ماست. وقتی کی‌روش این موضوع را فهمید یک ربع مات و مبهوت به من نگاه می‌کرد. تنها کاری که ما در این بازی می‌توانستیم کنیم این بود که با هم هم قسم شده و چهار گل به عراق بزنیم.

وی با بیان اینکه نمی‌خواهم بار این شکست را از روی دوش خود بردارم، گفت: من سرمربی تیم هستم و مسوولیت باخت دو بر صفر را می‌پذیرم اما به من بگویید در کجای دنیا چنین اتفاقی می‌افتد که یک فدراسیون به کادر فنی تیمش نگوید کدام بازیکنان نمی‌توانند بازی کنند. شاید شما و تماشاگران در این بازی فکر کرده باشید که کادر فنی دیوانه است از اول بازی به فکر گل زدن به عراق است در حالی که ما برای صعود تنها یک مساوی می‌خواستیم.

منصوریان گفت: این اتفاق باید در کتاب گینس ثبت شود. نمی‌خواهم اسم کسی را بیاورم و برای اینکه از حقانیت از بازیکن خودم دفاع کنم آبروی فرد دیگری ریخته شود.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تماشاگران حق داشتند اعتراض کنند، گفت: در ناکامی تیم امید همه ما مقصریم.


 علی کفاشیان پس از حذف تیم فوتبال امید کشورمان ضمن بیان مطلب فوق افزود: انتظار داشتیم تیم امید که ترکیب بسیار خوبی داشت و همه نفراتش لیگ برتری بودند در دیدار با عراق پیروز شود. فدراسیون در حد توانش همه کار کرد تا اینکه تیم امید نتیجه بگیرد اما این اتفاق رقم نخورد.

 وی ادامه داد: در این بازی عراق از ما بهتر بود و در دیدارهای حذفی تیم ضعیف‌تر از دور مسابقات کنار می رود. ما اگر می خواستیم اینگونه در مراحل بعدی مسابقات انتخابی المپیک بازی کنیم، حذف می شدیم. متاسفانه تیم ما نتوانست خوب بازی کند و شانس صعود به مرحله سوم مسابقات فوتبال انتخابی المپیک را کسب کند.

 رئیس فدراسیون فوتبال در مورد شعار تماشاگران مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال را رها کند، خاطرنشان کرد: تماشاگران حق دارند، زیرا دوست دارند تیم کشورشان پیروز شود. امروز جمعیت خوبی به ورزشگاه آزادی آمده بود و من به آنها حق می دهم اعتراض کنند. اعتراض هواداران درست بود زیرا عملکرد تیم ما خوب نبود، گرچه همه گونه حمایت از تیم امید کرده بودیم.

 وی در واکنش به خبری که پس از بازی منتشر شد که براساس آن تیم امید ایران به دلیل استفاده از بازیکن دو اخطاره در بازی رفت 3 بر صفر بازنده شده بود، گفت: هنوز تصمیم گیری از سوی فیفا در این خصوص صورت نگرفته است. فیفا طی نامه‌ای به ما اعلام کرده است، بازیکن‌مان که در دقیقه 89 وارد زمین شده، دو اخطاره بوده است. در این خصوص فیفا از ما توضیح خواسته و رایی صادر نکرده است.

 کفاشیان ادامه داد: این نامه امروز یا دیروز به دست ما رسید و فیفا از ما خواسته بود در خصوص بازیکن محروم‌مان توضیح بدهیم. یکی از آرای کمیته انضباطی فیفا باخت 3 بر صفر تیم است اما این موضوع به ما اعلام نشده و بعید می‌دانم چنین مسئله‌ای صحت داشته باشد.

 وی با بیان اینکه امروز روابط بین الملل فدراسیون فوتبال و کادر فنی گذشته باید در این خصوص اطلاع می دادند، تاکید کرد: من فکر نمی کنم این اتفاق از عمد بوده باشد، ضمن اینکه نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا در بازی رفت حضور بازیکنان ما در زمین  را مجاز اعلام کرد، مستندات این موضوع هم موجود است. نماینده AFC فهرست بازیکنان ما را در عراق تایید کرده بود اما بعد از بازی فیفا از ما مستنداتی تازه خواسته است.

 کفاشیان تصریح کرد: کادر فنی قبلی گفته بود که تعلیق این بازیکن رفع شده است. البته تقصیر از خودمان است که بصورت جدی این موضوع را پیگیری نکردیم.

 تیم فوتبال امید کشورمان با تحمل شکست در دیدار مقابل عراق از راهیابی به مرحله سوم مسابقات فوتبال انتخابی المپیک بازماند تا حسرت حضور فوتبال ایران در بازی‌های المپیک 40 ساله شود.
 

نوع مطلب : سیاسی، ورزشی، فرهنگی، 
برچسب ها : فوتبال، فاجعه در فوتبال، کفاشیان، تیم ملی امید ایران، تیم ملی امید عراق، باخت 3 بر صفر امید ایران بر عراق در دوره رفت، شعار علیه کفاشیان، شعار علیه فدراسیون فوتبال، فاجعه بزرگ، منصوریان، علیرضا منصوریان،
لینک های مرتبط :

شنبه 22 اردیبهشت 1397 07:52 ق.ظ
кредит онлайн 24/7 украина
кредит без паспорта украина
рисуй светом купить одесса
деньги на карту быстро без отказа
микрозайм украина на карту
кредит 24 часа на карту
кредит онлайн на карту 24 7
چهارشنبه 18 مرداد 1396 12:41 ب.ظ
I don't know if it's just me or if everybody else experiencing problems with your site.
It seems like some of the text within your content
are running off the screen. Can someone else please provide feedback
and let me know if this is happening to them too? This may be a
issue with my web browser because I've had this happen before.

Kudos
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:36 ب.ظ
It is appropriate time to make some plans for
the future and it's time to be happy. I have read this post and if I could I wish
to suggest you few interesting things or suggestions.
Perhaps you can write next articles referring to this article.

I desire to read even more things about it!
سه شنبه 6 تیر 1396 09:27 ق.ظ
Sweet blog! I found it while surfing around on Yahoo News.
Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News?
I've been trying for a while but I never seem to get there!
Thank you
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 06:45 ق.ظ
This is the perfect site for everyone who hopes
to find out about this topic. You realize so much its almost tough to argue with you (not
that I actually would want to?HaHa). You certainly put a brand new spin on a
topic that has been written about for decades. Excellent stuff, just wonderful!
جمعه 25 فروردین 1396 03:34 ق.ظ
Hey there! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers?
My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing
months of hard work due to no data backup. Do you have any methods to prevent
hackers?
دوشنبه 21 فروردین 1396 07:16 ب.ظ
constantly i used to read smaller articles that
also clear their motive, and that is also happening
with this piece of writing which I am reading at
this time.
جمعه 11 فروردین 1396 11:27 ق.ظ
I'm gone to tell my little brother, that he should also
pay a visit this blog on regular basis to get updated
from most recent gossip.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : امیرحسین طا...
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
شما طرفدار کدام تیم هستید؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
your GOOGLE Pagerank  click here